Movies
Ratings
311
Django UnchainedRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 2.0