Titles you rated
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5