Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0