Series
Ratings
185
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
The GentlemenRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.5
All InRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
5ive Days to MidnightRated ★ 4.5
Black BooksRated ★ 5.0
Black BooksRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0