Movies
Ratings
280
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
WonderRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5