Series
Ratings
47
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0- Jo Eun Ji's FamilyRated ★ 4.0
AliceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 1.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Awkward.Rated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0