Series
Ratings
21
Poker FaceRated ★ 5.0
Hacks Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
GirlsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0