Titles you rated
Cast AwayRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0