Movies
Ratings
17
InceptionRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5