Movies
Ratings
786
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
SisuRated ★ 2.0
DreddRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.5
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.0
Day ShiftRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0