Series
Ratings
233
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
Akiba Maid WarRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- B: The BeginningRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5- CastlevaniaRated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5- Dungeon and Fighter: Slap-up PartyRated ★ 2.5
Devil May CryRated ★ 2.5