Series
Ratings
41
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0