Movies
Ratings
39
The Hot ChickRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 0.5
Step Up All InRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0