Series
Ratings
101
Iron Lady ChaRated ★ 2.5
PoseidonRated ★ 1.5- Little WomenRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 1.5
Cinderella ManRated ★ 2.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5- The Family Is ComingRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 4.0
What is MomRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 5.0
The Great WivesRated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.5
- Jungle Fish 1Rated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.0