Titles you rated
The TrunkRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
BansheeRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 5.0
Delicious ProposalRated ★ 3.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0