Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5