Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5- Eun ShilRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 2.5- Doctor KkaengRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
MRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0- IslandRated ★ 4.0