Movies
Ratings
594
RevelationRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Coming to AmericaRated ★ 3.5
Karate Kid: LegendsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
RangoRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5