Titles you rated
Shin DonRated ★ 2.0
Age of InnocenceRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
- Fairy CommiRated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0