Series
Ratings
51
MonstarRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
The Great DoctorRated ★ 1.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 0.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 1.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0