Series
Ratings
45
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0