Titles you rated
 TwentyRated ★ 1.5 TwentyRated ★ 1.5
 Kamikaze GirlsRated ★ 4.0 Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
 I Can SpeakRated ★ 3.5 I Can SpeakRated ★ 3.5
 Castaway on the MoonRated ★ 4.5 Castaway on the MoonRated ★ 4.5
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 Loving VincentRated ★ 4.0 Loving VincentRated ★ 4.0
 The Princess DiariesRated ★ 3.5 The Princess DiariesRated ★ 3.5
 The WailingRated ★ 4.5 The WailingRated ★ 4.5
 The UnjustRated ★ 4.0 The UnjustRated ★ 4.0
 Man on the EdgeRated ★ 2.0 Man on the EdgeRated ★ 2.0
 Iron ManRated ★ 3.0 Iron ManRated ★ 3.0
 TangledRated ★ 3.0 TangledRated ★ 3.0
 PunchRated ★ 3.5 PunchRated ★ 3.5
 The 400 BlowsRated ★ 4.5 The 400 BlowsRated ★ 4.5
 Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0 Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
 Pan's LabyrinthRated ★ 4.0 Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
 The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5 The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
 IdentityRated ★ 4.0 IdentityRated ★ 4.0
 Alice in WonderlandRated ★ 3.5 Alice in WonderlandRated ★ 3.5
 MoanaRated ★ 3.0 MoanaRated ★ 3.0