Titles you rated
The HolidayRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5