Series
Ratings
51
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 1.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 0.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.0