Movies
Ratings
147
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0