Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0