Movies
Ratings
796
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5