Movies
Ratings
15
InterstellarRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0