Movies
Ratings
100
Batman BeginsRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 1.5
ZombielandRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 2.5
The DefenderRated ★ 3.0
HeroRated ★ 2.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.5- Kid CopRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.5
The Legend of Wolf MountainRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
MouseHuntRated ★ 3.5
Evil DeadRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
ShutterRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.5