Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
A PromiseRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
ControllerRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0