Series
Ratings
40
SKY CastleRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
EmpireRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0