Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
The GrinchRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5- NurembergRated ★ 3.0
Never Look AwayRated ★ 5.0
NapoleonRated ★ 3.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
Wings of DesireRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
DAEMUGARated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.5