Series
Ratings
75
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Trump: An American DreamRated ★ 4.0
The Loudest VoiceRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Epstein's Shadow: Ghislaine MaxwellRated ★ 4.0
Strip Down, Rise UpRated ★ 3.5
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 5.0
Delhi Crime Season 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0