Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5