Series
Ratings
43
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Urusei YatsuraRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5