Titles you rated
A Discovery of WitchesRated ★ 1.0
School BabysittersRated ★ 4.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0- IldajongsaRated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 2.5
Domestic GirlfriendRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Mayo Chiki!Rated ★ 3.0