Titles you rated
LimitlessRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 2.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
La La LandRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
The Young MasterRated ★ 3.5