Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Chief InspectorRated ★ 5.0- Daddy FishRated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 4.0
- Marrying A MillionaireRated ★ 2.5
- General HospitalRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5