Titles you rated
TangerineRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5