Series
Ratings
15
Pots of GoldRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5