Titles you rated
King KongRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 1.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 1.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 0.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 1.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 0.5
The Wedding SingerRated ★ 1.5
Ashes of TimeRated ★ 1.0