Series
Ratings
29
Anna Director's CutRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5