Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
Dream PalaceRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5