Movies
Ratings
484
BugoniaRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5