Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.0