Movies
Ratings
185
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0