Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.0
PiperRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0- ApostleRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5