Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5
You're Only MineRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5- Guitars and Hot PantsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0