Movies
Ratings
372
Blue HourRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0