Titles you rated
Secret HealerRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0